Kiedy idą święta Bożego Narodzenia pragniemy aby nasza posesja wyglądała pięknie nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz domu. To tam przyozdabiamy ją choinką, świątecznymi motywami czy lampkami.

Lampki choinkowe, jak sama nazwa wskazuje kojarzą się nam przede wszystkim z przyozdabianiem choinki. Jednak nie są one jedynym miejscem na którym świetnie się prezentują. Oczywiście bardzo często tego rodzaju oświetlenie z wykorzystaniem np. technologii lampy LED używane jest na zewnątrz budynku. . Coraz częściej jednak wykorzystywane są również do ozdoby wnętrz.

Nowe zastosowanie dla lampek choinkowych

Lampki choinkowe mogą ozdobić jednak i każde pomieszczenie w naszym domu.

Dodatkowej atmosfery dostarczą rozciągnięte w salonie. Jeśli w kuchni posiadamy meble al’a bufet bądź wyspę warto rozciągnąć je również tam.

salon-lampkisalon-z-choinka

Jeśli posiadamy dom z piętrem lampki możemy rozciągnąć wzdłuż poręczy schodów.

Lampki choinkowe również świątecznego charakteru dodadzą w pokoju nastolatka, który często nie godzi się na inne ozdoby z motywami świątecznymi.

lampki-w-sypialni

Lampki choinkowe jak widać nie są już wykorzystywane jedynie do ozdoby choinki tej wewnątrz, ale także na zewnątrz domu oraz całej posesji – płotu, balkonu. Coraz częściej dostrzegamy ich urok również w pokojach, korytarzach, przedpokojach, holach, a nawet w kuchni! Przecież świąteczna atmosfera powinna panować w całym domu, a nie jedynie w pomieszczeniu w którym znajduje się choinka. Pamiętajmy dom to nasza wizytówka – pokażmy jak uwielbiamy święta Bożego Narodzenia, przecież to jedyna taka okazja, bowiem są tylko raz w roku. Więc do dzieła!

Czytaj więcej  Pomysły na świąteczne prezenty – dekoracje i akcesoria do domu

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

10 + 17 =