JustynaJustyna Sowińska

Specjalistka w dziedzinie dekoracji wnętrz. Od 15 lat zajmuje się profesjonalnym doborem dodatków do każdego pomieszczenia w domu. Swoje doświadczenie oraz wiedzę wykorzystuje przy prowadzeniu własnej, małej firmy zajmującej się doradztwem z zakresu doboru odpowiednich dodatków do mieszkania. Szczególnie interesuje się dziedziną DIY w home designie, oraz wykorzystaniu materiałów ekologicznych i przetworzonych. Uwielbia porządek, jasne, czyste formy, oraz styl nowoczesny, wzmocniony elementami podkreślającymi charakter wnętrza oraz sprawiającymi wrażenie domu ciepłego i przytulnego. Na portalu tworzy artykuły z kategorii dodatków i dekoracji.

 
 
 

martaMarta Bednarz

Pasjonatka stylu retro, oraz klimatycznych powrotów do przyszłości. Uwielbia klasykę, ale nie waha się zastosować jej również w połączeniu z nowoczesnymi formami designu. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i od kilku lat czynnie zajmuje się doradztwem z zakresu aranżacji wnętrz. Świetnie łączy ze sobą style w pomieszczeniach i stawia na odważne połączenia kolorystyczne. Na naszej stronie redaguje artykuły dotyczące aranżacji i stylu wnętrz.

 
 
 

Piotr

Piotr Kmita

Założyciel portalu, home designer oraz dekorator. Od wielu lat profesjonalnie zajmuje się projektowaniem wnętrz i tworzeniem wizerunku domu i mieszkania. Praca przy redakcji portalu jest jego pasją, z dokładnością planuje każdy element tematyczny strony. W home designie stawia przede wszystkim na minimalizm, oraz wysokiej jakości elementy wyposażenia. Piotr zajmuje się prowadzeniem bloga strony oraz przekazywaniem nowych informacji ze świata trendów w dekoracji i aranżacji wnętrz.