Poduszki dekoracyjne są świetną perspektywą dla osób, które nie lubią zbędnych ozdób w swoim mieszkaniu. Takowe poduszki okazują się więc ładne i praktyczne. Jakie poduszki dekoracyjne zatem wybrać do poszczególnych pomieszczeń w naszym mieszkaniu bądź domu?

PODUSZECZKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Poduszki do pokoju dziecięcego nie mogą być zwyczajne. Nasze pociechy uwielbiają przecież fikuśne i bardzo wyimaginowane wzory oraz kolorowe obrazki. Bardzo często wybierają te z postaciami z ulubionych bajek. Takie poduszki pozwalają zaaranżować w niezwykły sposób wnętrze nawet tego najmniejszego szkraba. Taka przestrzeń okazuje się przyjazna i sympatyczna, dlatego od tej pory żaden maluch nie będzie bał się sam zasnąć we własnym pokoju.

poduszki zwierzakipoduszki dziecięcepoduszki twarze

PODUSZKA DO SALONU I SYPIALNI

Podczas wybory poduszek do salonu i sypialnie nie ma różnicy. Ważne jednak aby pasowała ona do wnętrza – stylu, kolorów i innych dodatków.

W salonie ładnie prezentują się kolorowe poduszki – jednokolorowe, w paski, w kratę i inne wzory. W ten sposób można skutecznie ożywić wnętrze. Dodatkowo kiedy będziemy chcieli zmienić charakter salonu, wystarczy wymienić poszewki na inne – bardziej stonowane.

Poduszki do sypialni najczęściej wybieramy o wzorze i kolorze identycznym lub zbliżonym do pościeli bądź kapy na łóżku. Zazwyczaj w tym miejscu lubimy jednak poduszki stonowane, o tradycyjnych wzorach i kolorach ziemi bądź tych pastelowych.

Ostatnio hitem sezonu stały się poduszki dekoracyjne  o skandynawskich wzorach.

poduszkipoduszki różefabrica-black-flower-pillowPillow-Design-5603

Strona wyszukana po frazach:

  • poduszki dekoracyjne
Czytaj więcej  W jakiej kolorystyce urządzić pokój dziecięcy?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

4 × 2 =