Kolorowe nie zawsze oznacza jedynie piękne i niepraktyczne, piękne może być również  praktyczne. Właśnie dlatego warto ożywić swoją kuchnie kolorowymi i zarówno praktycznymi drobiazgami. Pamiętajmy, że diabeł tkwi w szczegółach i  warto zwracać uwagę na dodatki. Po co jednak kupować dekoracje, które prócz ładnego wyglądu nie przydadzą nam się – lepiej kupować te przydatne, a jednocześnie świetnie prezentujące się. Po co nam wazony, świeczniki, serwetki? – lepiej zainwestujmy w kolorowe puszki na przyprawy, miski i miseczki czy sztućce i przybory konieczne do gotowania. Nie tylko pomogą nam one w kuchennych czynnościach, ale również dzięki swoim pięknym kolorom będą niezastąpioną dekoracją. Takie kolorowe i praktyczne drobiazgi dodadzą wnętrzom charakteru, przytulności, a także przyniosą optymizm, świeżość, dzięki czemu nasza kuchnia zawsze będzie trendy!

JAKIE KOLORY WYBRAĆ?

To jakie kolory dodatków wybierzemy zależy przede wszystkim od tego co lubimy i w jakim stylu oraz kolorach urządzona jest nasza kuchnia. Najbardziej intensywne i rzucające się w oczy kolory to soczysta zieleń, intensywna czerwień, mocny żółty. Te kolory również rozjaśnią naszą kuchnie. Świetnie jednak prezentują się również wszystkie odcienie pastelowych barw. Jest to opcja dla osób mniej odważnych.

JAKIE DROBIAZGI?

Mogą to być takie drobiazgi ja: czajnik, garnek, deska do rojenia, suszarka na naczynia, chlebak, zestaw kolorowych sztućców, miseczki, puszki na przyprawy, stojak ze sztućcami do gotowania i smażenia, półmisek na owoce.

 

kuchenne gadżetyekspres-lavazza-a-modo-miootwieraczeczajniki kuchennesuszarka na naczyniaakcesoria-kuchenne

Czytaj więcej  Wazony DIY na wiosenne kwiaty – wykonaj je sam/a!

Jedna odpowiedź

  1. Krysia

    Bardzo dużo fajnych, kolorowych akcesoriów kuchennych mają firmy Contento czy Koziol. Niestety, mało jest sklepów, gdzie można kupić produkty tych firm. . Zgadzam się z autorem – użycie takich kolorowych drobiazgów od razu sprawia, że jakoś tak mi raźniej w kuchni 🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

szesnaście + osiem =