Nadanie mało oryginalnej łazience ciekawego stylu z charakterem wcale nie musi spędzać snu z powiek wszystkim, którzy twierdzą, że tego typu aranżacje wymagają dużego nakładu czasu i pieniędzy.

Z pewnością w realizacji tego typu przedsięwzięcia pomocne będą kolorowe dodatki. Nie wiesz na co się zdecydować? Zwróć uwagę co proponują specjaliści.

Ciekawe lustro

Dobrze byłoby zacząć od przedmiotów, jakich nie powinno zabraknąć w żadnej łazience, czyli od na przykład od lustra. Aktualnie w sklepach nie brakuje ciekawych modeli z kolorowym obramowaniem. Duże lustro optycznie powiększy małą łazienkę, zaś to o nietypowym kształcie z pewnością sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru.

2okrągłe lustro łazienkowe   43

Obrazy ścienne

Należy także pamiętać o tym, iż wbrew pozorom, w łazience można umieścić obrazy ścienne. Pomieszczenie zacznie wyglądać znacznie ciekawiej, jeżeli powiesi się w nim na przykład ilustrację polnych kwiatów.

22czarna łazienka

Wiklinowy pojemnik

Dobrze byłoby wykorzystać także ciekawe akcesoria, takie jak ładny wiklinowy pojemnik, do jakiego można będzie wrzucać brudne ubrania, czy też kolorowe mydelniczki.

aaaaaa   aaaa

Świece zapachowe

Wiele osób decyduje się także na umieszczenie w swojej łazience barwnych świec zapachowych. Dzięki nim pomieszczenie lepiej się prezentuje, a kąpiel staje się przyjemniejsza, dzięki ładnemu zapachowi, unoszącemu się powietrzu po zapaleniu świec.

bathroom-candlesbathroom-candles-2

Obecnie w sklepach nie brakuje ciekawych dodatków do łazienki. Wystarczy zatem wybrać się na zakupy i wybrać kolorowe przedmioty, które zapewnią temu pomieszczeniu ładniejszy wygląd.

Czytaj więcej  Kolorowa Polska – Dekoral Fashion

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

siedemnaście − szesnaście =