Jak co roku Galeria Wnętrz Domar zaprasza na spędzenie wspólnego wieczoru z designem, projektantami i nowymi pomysłami na aranżację wnętrz. 9 edycja Nocy z Design_em poświęcona jest uwadze oraz próbie zwolnienia tempa. Galeria proponuje nam rozwiązania aranżacyjne, które mają pomóc nam w zatrzymaniu się na chwilę oraz zwrócenia uwagi na trwającą chwilę.

9 noc z Desig_em odbywa się 22 czerwca w godzinach 19:00 – 24:00, a hasłem przewodnim jest spokój oraz uwaga. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane ekspozycje, produkty i rozwiązania, które mają pomóc nam w poprawie jakości życia.

„Zwolnij. Jeżeli dasz sobie chociaż trochę czasu, zauważysz więcej.”

Organizatorzy chcą pokazać nam, jak ważny jest odpoczynek i spokój, który jest obecnie niezwykle ważnym elementem. Ze względu na styl życia, który prowadzimy czasami brakuje nam czasu dla rodziny, przyjaciół i siebie. Noc z Desig_em wspiera zrównoważony i ekologiczny tryb życia, podkreśla mądre wykorzystywanie zasobów naturalnych oraz rolę dobrze zaprojektowanych produktów.

Co czeka nas podczas wydarzenia?

To aż 20 wystawców, 14 ekspozycji i 9 warsztatów

Będzie można wziąć udział w warsztatach dotyczących:

  • nauki relaksacyjnych technik oddechowych z Rani Spets Edgren.
  • organizacji przestrzeni w domu i jej mądrym wykorzystaniu w salonie CDP-meble
  • technik renowacji oraz majsterkowania z blogerkami Pani to Potrafi.

I wiele więcej.

Czekają na nas również wystawy wielu projektantów i designerów. Gościem specjalnym 9 Nocy z Designem będzie Oskar Zięta, prezentujący G-Table oraz fotoreportaż z powstawania Nawy na Wyspie Daliowej. Manufaktura w Bolesławcu i Huta Julia przedstawią kolekcje Water Line, Łatki, Blanca i Polski Stół.

Dostępna będzie zbiorowa wystawa Re-Cycle Story pod opieką kuratorską Sylwii Gulewicz-Wysockiej oraz Marki Dolnośląskie.

Czytaj więcej  Jak wykonać meble ogrodowe z palet?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

5 × trzy =