Chcecie, aby wasz dom wyglądał ładnie na święta, aby wprowadzał Was w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia, nie macie jednak czasu na własnoręczne ozdoby, a na te ze sklepu nie chcecie wydawać fortuny? Doradzę Wam, jakie ozdoby kupić, aby były tanie i ładne.

Lampion

Bardzo prostą i efektowną ozdobą może być lampion, do którego możemy wstawić świeczkę i już wprowadzi nas w świąteczny klimat. Można do takiego lampionu oprócz świeczki dołożyć także bombki i gałązki świerku i dzięki temu stworzyć prosty stroik świąteczny. Lampion możemy na przykład kupić w sklepie Jula, a kosztuje tylko dwadzieścia złotych.

Co dostaniemy w Biedronce?

W Biedronce możemy nabyć drzewko na którego końcach gałązek są lampki LED i inne podświetlane ozdoby na przykład renifera lub mikołaja za 69 złotych. Taniej dostaniemy także światełka na choinkę, kosztują już 15 złotych, świąteczne łańcuchy koralików i wstążki kupimy już za 4 złote, a bombki od dziesięciu złotych. Świąteczny klimat w naszym mieszkaniu mogą stworzyć także kwiaty – Gwiazdę Betlejemską kupimy za 8 złotych. Będzie to doskonała ozdoba na świąteczny stół. Alternatywą mogą być także ozdobne wianki na drzwi za 20 złotych lub świąteczne poszewki za 8 złotych i ciepłe polarowe koce w renifery za dwadzieścia złotych.

Co oferuje Pepco?

Ciepłe świąteczne koce z mikrofibry dostaniemy także w Pepco za 35 złotych. W tym sklepie kupimy także małą sztuczną choinkę za 10 złotych, łańcuchy korali kupimy do niej za 4 złote, a zestaw małych bombek za trzy złote. Możemy więc kupić i ubrać całą choinkę za siedemnaście złotych. Myślę, że jest to świetna okazja. Jeśli ktoś natomiast zamiast małej choinki woli dużą, to ozdobne kolorowe łańcuchy, można kupić w tym sklepie już od sześciu złotych. Każdy chyba znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o inne ozdoby, to możemy kupić złote świąteczne zawieszki w kształcie na przykład aniołka, ozdobione gałązką świerkową, kokardą i bombkami już za osiem złotych, jest to alternatywa dla świątecznego stroiku.

Czytaj więcej  Dekoracje kwiatowe zimą to świetny pomysł!

Nie zapominaj o supermarketach

Warto także, przy kupowaniu świątecznych dekoracji, mieć na względzie supermarkety. Często mają promocje i można tam kupić świąteczne ozdoby i dekoracje w bardzo atrakcyjnych cenach. Tesco oferuje na przykład małą żywą choinkę w ozdobnej białej doniczce za dwadzieścia złotych.

Myślę, że masz już pomysł na swoją świąteczna dekorację domu, życzę więc udanych i tanich zakupów.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

3 × cztery =