Uwielbiasz czytać książki? Nie zawsze wiesz gdzie je postawić, gdyż ciągle brakuje Ci miejsca na ich poukładanie? Masz sporą bibliotekę w domu? Proponujemy zakupić lub wykonać samemu oryginalne półki na książki.

Półki na książki

Jedną z takich półek zaprojektował Marcosa Bredera. Kojarzy się ona z działaniem matematycznym, gdyż znajduje się w… nawisach – kwadratowych, zwyczajnych i jeszcze innego typu. Książki możemy tam układać w centralnym miejscu – te ważniejsze, a te mniej lubiane w miejscach mniej rzucających się w oczy.

półki krzyżyki

Kolejna oryginalna półka zwana jest regałem Folding. Okazuje się ona bardzo praktyczna. Można na niej układać nie tylko książki. Regał jest bardzo trwały i zniesie niemałe ciężary.

regał na książki

półka w kształcie chmury

Kupując półkę na książki warto dokładnie zastanowić się w którym miejscu mieszkania mamy zamiar ją umiejscowić. Zwłaszcza w przypadku rozwiązań niekonwencjonalnych może okazać się, że nie będziemy potrafili znaleźć wystarczająco dużo przestrzeni na jej umiejscowienie. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zakup mebla na zamówienie, który zostanie odpowiednio dopasowany do specyfiki pomieszczenia. Poza tym będziemy mogli puścić wodze fantazji i poprosić o nawet bardzo oryginalny projekt naszej półki. Przykładowe rozwiązania z zakresu mebli na zamówienie znaleźliśmy np. na stronie www.agal.pl

Strona wyszukana po frazach:

  • półki na książki
  • półka na książki
Czytaj więcej  Kolorowe dodatki do aranżacji łazienki

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

sześć + 3 =