Marzy Ci się modna kuchnia, ale realizując swój projekt nie chcesz przy tym zbankrutować? Poczytaj o rozwiązaniach, które możesz wykorzystać w swoim domu.

Gotowe rozwiązania

W sklepach dostępnych jest wiele już gotowych mebli. Wystarczy, że wybierzemy ponadczasowy kolor i wzór oraz dobrze skomponujemy dodatki w kuchni, a nasza przestrzeń zyska na wyjątkowości. Nie musimy tracić wielu pieniędzy na same meble, wybierzmy jednak takie na przykład z błyszczącymi frontami, które są bardzo modne od kilku sezonów i tworzą wrażenie większego wnętrza.

Modna kuchnia za grosze

Jeśli chcesz mieć coś, co wyróżni twoją kuchnię, pomyśl o jednym meblu który wyróżni twoją przestrzeń od innych. Może to być stara komoda znaleziona na śmietniku, którą można pomalować na intensywny kolor i będzie dzięki temu przykuwać uwagę. Innym pomysłem jest wykorzystanie krzeseł w kilku kolorach – mogą być to pastele. Nasza kuchnia zyska świeżości, a fotele także mogą być meblami używanymi.

Dodatki

Nie tylko ciekawe meble mogą wyróżnić naszą kuchnię. Pomyślmy o ciekawych dodatkach. Może to być na przykład lampa i chlebak w limonowym kolorze. takie zestawienia szybko odmienią wnętrza, a przy tym nie będą kosztowne. Możemy także pomyśleć o ciekawych plakatach i obrazach, które nie dość, że możemy często zmieniać, to stworzą klimatyczną przestrzeń w naszej kuchni.

Farba tablicowa

Ostatnim hitem jest pomalowanie jednej ze ścian lub jakiejś jej części czarną farbą tablicową. Możemy na niej wypisać ulubione cytaty lub przepisy, a dla dzieci na pewno będą wielką frajdą.

Możliwości jest więc wiele, gdy kupimy już meble i niezbędne sprzęty, a zabraknie nam już środków, pamiętajmy, aby wykorzystać nasza kreatywność i poszaleć z dodatkami. nawet jeden element może z naszej kuchni stworzyć modne i klimatyczne miejsce.

Czytaj więcej  Fototapeta do kuchni? Trafiony pomysł!

Artykuł napisany przy współpracy z firmą AS KUCHNIE

kuchnia  w kuchni

meble w kuchni  kuchnia detale

szafki kuchenne  kuchnia

kuchnia

Jedna odpowiedź

  1. inoutprint_com

    Podobał Ci się artykuł? Zainspirował do działania? Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twojej wizji.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

trzy × 4 =