W Twoim małym mieszkaniu brakuje miejsca, aby przenocować gości? Nie chcesz wysyłać rodziny czy przyjaciół do domu późno w nocy, kiedy miło spędzacie wspólnie czas – na przykład podczas uroczystości rodzinnej, letniego grilla, urodzin czy luźnej imprezy? A może ktoś z Twoich bliskich mieszka w innym mieście, a nawet za granicą i chciałbyś, aby zawsze znalazł dla siebie wygodny kąt w Twoich czterech ścianach? Nawet w małym mieszkaniu zapewnienie gościom komfortowych warunków do spania nie jest niemożliwe!

Sofy z funkcją spania

Firma Black Red White, działająca na rynku od ponad 20 lat, ma w swojej bogatej ofercie mebli, dodatków i dekoracji do domu także praktyczne sofy i kanapy z funkcją spania – zapoznaj się z bogactwem wzorów, tworzyw i kolorów. Sofa z funkcją spania to wspaniała opcja dla osób, które nie mogą ze względów metrażowych zaaranżować w swoim mieszkaniu lub domu osobnego pokoju gościnnego. Wystarczy zakupić rozkładaną sofę. Sprzęt na co dzień posłuży nam jako mebel wypoczynkowy, przydatny podczas oglądania telewizji, czytania książek i wylegiwania się pod kocem. W ofercie mebli tapicerowanych Black Red White znajdziemy sofy skórzane, materiałowe, mniejsze i większe, a także wygodne narożniki. Warto postawić na sofę z  pojemnikiem na pościel. Można w niej przechowywać również inne rzeczy, niepotrzebne nam w danym momencie, a zagracające małe mieszkanie.

Inne akcesoria dla gości

W salonach Black Red White, a także w internetowym sklepie firmy, dostępnym pod adresem www.brw.com.pl znajdziemy wiele przydatnych mebli i dodatków, pomagających nam umilić pobyt gości w naszym domu. Są to m.in. miękkie poduszki, koce, kubki, naczynia i sztućce. W ofercie sklepu znajdziemy ponadto wiele przydatnych gadżetów imprezowych, jak: słomki do napojów, kieliszki i literatki, świeczniki. Z Black Red White organizacja przyjęcia i zapewnienie komfortowego noclegu dla gości, staną się dziecinnie przyjemne i proste!

Czytaj więcej  Gdzie szukać inspiracji wnętrzarskich we Wrocławiu?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

1 × 3 =