Zlewozmywak i bateria są podstawowym wyposażeniem każdej kuchni – każdy je posiada. Bez nich niemożliwe okazało by się wykonywanie wielu czynności. Wybierając te akcesoria do kuchni kierujemy się jakością, dopasowaniem do stylu pomieszczenia, praktycznością oraz oczywiście wyglądem – zależy nam, aby i ten kącik w naszej kuchni był atrakcyjny.

S, L czy C?

Wlewki baterii mają różne kształty – w formie litery S, L oraz C. Dostępne są również ich zróżnicowane długości. Warto zwrócić więc uwagę na kształt oraz jej długość. Istotny jest również sposób montażu. Należy dobierać je do swoich potrzeb oraz wymogów pomieszczenia oraz naszych.

Zanim kupisz

Nie kupujmy baterii w ciemno. Zanim się zdecydujemy, a nawet wybierzemy do sklepu koniecznie musimy sprawdzić ciśnienie wody, oszczędność baterii, głowicę oraz masę baterii.

Jak wybrać odpowiedni zlewozmywak?

Ceramika, stal, konglomerat, szkło – możemy przebierać w materiałach przy wyborze zlewozmywaka. Warto jednak przemyśleć jego wybór, gdyż ma on nieoceniony wpływa na wygodę zmywania czy wykonywania innych, istotnych czynności. Jeśli mamy mało miejsca, a ponadto w naszej kuchni znajdują się szafki narożne zdecydujmy się na zlewozmywak okrągły. Jeśli miejsca mamy więcej, możemy kupić prostokątny lub kwadratowy. Gdy nie posiadamy zmywarki i naczynia zmywamy ręcznie zdecydujmy się najlepiej na zlewozmywak dwukomorowy – zapewni nam on wygodę zmywania.

Gwarancja to podstawa!

Musimy pamiętać, aby przy wyborze tych akcesorium zwrócić uwagę na gwarancje – jest ona istotna w przypadku usterki. Wielu producentów udziela bardzo zróżnicowanej długości gwarancji – najlepiej, gdy jest ona jak najdłuższa.

Nierozłączny duet

Bateria i zlewozmywak zawsze ze sobą współpracują – właśnie dlatego muszą pasować także do siebie, powinny się idealnie komponować wizualnie, aby dodać nowego charakteru i uroku naszej kuchni. Kiedy już zdecydujemy się i kupimy pasujący do siebie duet możemy brać się do pracy – powodzenia!

Czytaj więcej  Jak wybrać tapetę do kuchni i jadalni?

bateria-w-kuchni25zlew-w-kuchni

marmurowy-zlew-kuchnia

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

18 − sześć =