Jak wiecie popieramy każdą inicjatywę, która wspiera rozwój i promowanie nowych pomysłów dotyczących wnętrz. Tym razem chcemy napisać kilka słów o Nocy z Designem, imprezie, która cyklicznie odbywa się we wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar. Dlaczego warto się tam pojawić i czym w tym roku zaskoczą nas inwestorzy?

Noc z designem odbywa się w Galerii Wnętrz Domar i jest to przede wszystkim możliwość, aby zapoznać się z najnowszymi trendami dotyczącymi:

  1. Wzornictwa
  2. Mebli
  3. Craft designu
  4. Projektowanie wnętrz
  5. Architektury

W spotkaniu uczestniczy wiele projektantów, marek i firm, które na co dzień zajmują się zmianą naszych wnętrz i ogrodów. W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 1000 wystawców, co przyciągnęło ponad 60 tysięcy odwiedzających. Warto również zwrócić uwagę na stanowiska wystawców z zagranicy, którzy prezentują nowe trendy i rozwiązania.

Hasło ósmej edycji to „Siła Zmysłów”. W programie znajdziemy m.in.: wystawę rzeźby użytkowej, premię dyskretnych drzwi, które można zmienić jednym pstryknięciem włącznika, recitale i wiele innych nowoczesnych rozwiązań dotyczących pomieszczeń i mebli użytkowych.

Noc z designem startuje 23 czerwca o godzinie 19:00.

Czytaj więcej  Ozdoby świąteczne w niewielkiej cenie – gdzie można je kupić?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

jeden × 5 =