Tapety były bardzo powszechnie używane w naszych domach jeszcze kilkanaście lat temu. Obecnie można zauważyć, że stosuje się je coraz rzadziej. Bardziej popularnym rozwiązaniem jest gipsowanie ścian, a następnie ich malowanie. Pomimo tego dużym zainteresowaniem zaczynają cieszyć się tak zwane fototapety, czyli olbrzymich formatów zdjęcia, które możemy umieścić na ścianach we wszystkich interesujących nas pomieszczeniach.

Fototapeta- duże udogodnienia w kuchni

O ile stosowanie ich w salonie lub pokoju nie powinno nikogo dziwić, o tyle fototapety w kuchni wydają się być pomysłem dość niecodziennym. Wystarczy jednak zauważyć kilka takich projektów, żeby stwierdzić, że efekty niekiedy mogą być zadziwiająco dobre.

Oczywiście fototapety w kuchni mogą często ulegać zabrudzeniom i uszkodzeniom, co jest całkowicie zrozumiałe biorąc pod uwagę panujące tam warunki, jak np. parę, wysokie temperatury itd. przy przygotowaniu posiłków. Z tego też powodu, fototapety w kuchni używane są najczęściej laminowane, dzięki czemu w łatwy sposób możemy zmyć z nich wszelkie zabrudzenia bez ryzyka ich uszkodzenia.

arbuz

ciastka

cytrusy

czerwonakuchnia

luxury kitchen

fototapetka

kwiatowe

maliny

tapeta

Czytaj więcej  Praktyczna szafa - jak ją wybrać?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

szesnaście − osiem =