Już 15-18 lutego 2018 roku odbędzie się III edycja największego wydarzenia w tej części Europy związanego z designem i architekturą. Targi będą trwały aż cztery dni, gdzie możemy spotkać ponad 300 wystawców. Jest to duże przedsięwzięcie dla pasjonatów wzornictwa i projektantów wnętrz.

Wydarzenie odbędzie się w lutym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Jest to dokonała okazja, by poznać ikony polskiego i światowego designu, projektantów, najzdolniejszych architektów oraz pozostałych, wybitnych, którzy w pewnym stopniu wpłynęli na współczesne trendy na rynku nieruchomości.

4 Design Days, który odbędzie się w Katowicach to okazja do poszerzenia swoich zainteresowań oraz wiedzy z zakresu aranżacji wnętrz. Dla zwiedzających dostępne będą wystawy i wernisaże, udział w dyskusjach, prezentacjach oraz w gali rozdania nagród. Prelegenci opowiedzą o tym jak architektura reaguje na potrzeby społeczne, przedstawią alternatywne pomysły na dom oraz sukces w branży projektowej.

Przed wydarzeniem obowiązuje rejestracja na stronie www.4dd.pl oraz zakup biletu wstępu w cenie 5zł, który można nabyć również w kasach w dniu wydarzenia. Zapraszamy serdecznie!

 

Źródło: http://www.4dd.pl/

Czytaj więcej  Twoje zdjęcia na gładkich ścianach

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

1 × 1 =