Deweloper ECO Skala w dniach od 24 do 27 kwietnia 2019 roku organizuje dni otwarte w nowej wrocławskiej inwestycji Osiedle Słowik przy ul. Tarasa Szewczenki. Będzie to okazja do zakupu mieszkania w promocyjnej cenie, a także do spotkania się przyszłych mieszkańców z doradcą klienta, doradzą kredytowym, kierownikiem budowy i przyszłymi sąsiadami.

Dni otwarte na Osiedlu Słowik

Osiedle Słowik to inwestycja mieszkalna dedykowana przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Zlokalizowana na Psim Polu oferuje mieszkańcom niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania. Oprócz wizytacji mieszkań w programie dni otwartych przewidziane są także konsultacje z zainteresowanymi klientami.

Dni otwarte na Osiedlu Słowik to także okazja do skorzystania z wielu promocji. Wśród nich:

  • możliwość zakupu ostatnich mieszkań w promocyjnej cenie od 4 749 zł/m2,
  • bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu i nawet 1500 zł premii,
  • kartę rabatową 10% na pierwsze zakupy w Leroy Merlin,
  • zniżki na wykończenie mieszkań od firmy KODO.

Jak się zapisać?

Osoby zainteresowane prezentacją mieszkań proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: sprzedaz@osiedleslowik.pl lub przesłanie formularza poprzez stronę: http://www.osiedleslowik.pl/. Wizytacje odbywają się o pełnych godzinach od 10:00 do 16:00. Po otrzymaniu potwierdzenia ustalana jest indywidualna godzina prezentacji mieszkania i ewentualnej konsultacji.

Przyjdź, zobacz, przekonaj się sam i podpisz umowę rezerwacyjną na wybrane mieszkanie w promocyjnej cenie, gdyż… ptaszki śpiewają, że szykują się podwyżki cen na Słowiku.

Inwestycja Osiedle Słowik

Osiedle Słowik to wrocławska inwestycja zlokalizowana na Psim Polu w odległości 7,5 kilometra od centrum miasta. Stworzona z myślą o prostych przyjemnościach, inspirowana duńską filozofią hygge. W inwestycji znajdują się 93 mieszkania posiadające dodatkowe przestrzenie w postaci balkonów, tarasów i ogródków. Do dyspozycji mieszkańców należą także miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i przestronny plac zabaw. Osiedle Słowik to miejsce idealne dla osób, które poszukują domowego azylu i rodzinnej atmosfery w otoczeniu natury.

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

12 − eleven =