Nadanie mało oryginalnej łazience ciekawego stylu z charakterem wcale nie musi spędzać snu z powiek wszystkim, którzy twierdzą, że tego typu aranżacje wymagają dużego nakładu czasu i pieniędzy.

Z pewnością w realizacji tego typu przedsięwzięcia pomocne będą kolorowe dodatki. Nie wiesz na co się zdecydować? Zwróć uwagę co proponują specjaliści.

  • Dobrze byłoby zacząć od przedmiotów, jakich nie powinno zabraknąć w żadnej łazience, czyli od na przykład od lustra. Aktualnie w sklepach nie brakuje ciekawych modeli z kolorowym obramowaniem. Duże lustro optycznie powiększy małą łazienkę, zaś to o nietypowym kształcie z pewnością sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru.

2okrągłe lustro łazienkowe   43

  • Należy także pamiętać o tym, iż wbrew pozorom, w łazience można umieścić obrazy ścienne. Pomieszczenie zacznie wyglądać znacznie ciekawiej, jeżeli powiesi się w nim na przykład ilustrację polnych kwiatów.

22czarna łazienka

  • Dobrze byłoby wykorzystać także ciekawe akcesoria, takie jak ładny wiklinowy pojemnik, do jakiego można będzie wrzucać brudne ubrania, czy też kolorowe mydelniczki.

aaaaaa   aaaa

  •  Wiele osób decyduje się także na umieszczenie w swojej łazience barwnych świec zapachowych. Dzięki nim pomieszczenie lepiej się prezentuje, a kąpiel staje się przyjemniejsza, dzięki ładnemu zapachowi, unoszącemu się powietrzu po zapaleniu świec.

bathroom-candlesbathroom-candles-2

Obecnie w sklepach nie brakuje ciekawych dodatków do łazienki. Wystarczy zatem wybrać się na zakupy i wybrać kolorowe przedmioty, które zapewnią temu pomieszczeniu ładniejszy wygląd.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

4 × 1 =