Cegła w salonie – pomysły na aranżację

0
Opublikowano 24 stycznia 2014 przez Piotr Kmita in aranżacje
salon-cegla

Salon jest miejscem w którym przyjmujemy gości. Przede wszystkim dlatego powinien prezentować się świetnie, ponieważ z pewnością chcemy, aby nasze wnętrza podobały się gościom oraz aby czuli się w nich przyjemnie. Jest on jednak również w miejscem w którym spędzamy wiele chwil codziennie, gdyż często to właśnie tam odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy, relaksując się przy kawie, telewizji czy książce, a może spotykamy się po całym dniu z mieszkańcami domu. Właśnie dlatego powinniśmy zadbać o wnętrza w salonie i modnie je zaaranżować!

CEGŁA W SALONIE

Pomysł na cegłę w salonie jest obecnie bardzo modny – sprawia ona wrażenie niedokończonych wnętrz. Każdy materiał świetnie się prezentuje na ścianach salonu, jednak cegła podbija serca największej grupie fanów modnych salonów. Świetnym pomysłem jest połączenie białej ściany z ceglastym fragmentem – doda to innowacyjnego wyglądu, efektu niedokończenia. Jednak cegła nie musi znajdować się jedynie na małym fragmencie ściany, równie dobrze prezentuje się cała ściana pokryta tym materiałem – szczególnie ładnie, ale równie kontrowersyjnie wygląda cegła czerwona. Równie dobrze wygląda pomalowana na ścianie cegła – szczególnie jeśli jest to wykonane niedokładnie.

cegla-sciana

cegla-scienna

salon-cegla

Z CZYM JĄ SKOMPONOWAĆ I GDZIE ZAKUPIĆ?

Jeśli decydujemy się na tak nowoczesny pomysł salonu musimy pamiętać, że cegła najlepiej komponuje się z naturalnymi materiałami oraz barwami – nie warto więc też wymyślać różne kolory czy wyszukiwać niespotykane materiały. Najbardziej harmonijne połączenie stworzy również drewniana podłoga i jasne meble. Cegła świetnie prezentuje się również w połączeniu z aluminium i szkłem – dodatkowe wstawki sprawią, że salon stanie się jeszcze bardziej nowoczesny, a może i kontrowersyjny…

Cegłę dekoracyjną z powodzeniem odnajdziemy w każdym większym markecie budowlanym. Warto pokusić się o dokładne przejrzenie kilkunastu ofert, oraz skorzystać z porady specjalisty, który pomoże nam dobrać najlepszy model elewacji do ściany naszego pokoju. Bardzo dobrym pomysłem jest również zakup cegły w sklepie internetowym – tutaj – znajdziemy wiele ciekawych modeli znanych producentów. Przy okazji zaoszczędzimy również cza, który stracilibyśmy na przejażdżki po marketach.

Motyw cegły na ścianach salonu – i nie tylko – powrócił do łask i coraz częściej pojawia się w mieszkaniach. Taka ściana zawsze ciekawie się prezentuje i budzi zachwyt przybywających gości.


Strona wyszukana po frazach:

  • ciana w salonie
  • ściana z cegły w salonie
  • cegla w salonie arnzacje
  • ściana w pokoju z cegły
  • salon z bialej cegly
  • salon w cegle
  • pomysł na pomalowanie pokoju
  • pokoj z biala cegla ba scianie
  • modnie i ladnie pomalowana kuchnia
  • kuchnie w cegle

Na temat autora

Piotr Kmita
Piotr Kmita

Założyciel portalu, home designer oraz dekorator. Od wielu lat profesjonalnie zajmuje się projektowaniem wnętrz i tworzeniem wizerunku domu i mieszkania. Zajmuje się prowadzeniem bloga strony oraz przekazywaniem nowych informacji ze świata trendów w dekoracji i aranżacji wnętrz.

0 KomentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj swoją opinię

(required)